River Cruises Latvia

Pasākumu organizatori

Share Button

Pasākumu organizatori | RIVER CRUISES

Vēlies pasākumu, bet nevēlies lauzīt galvu par simts un vienu detaļu, ko nes līdzi tā organizēšana? Tieši tāpēc esam mēs – Concept Event! Mēs izdomāsim ko un izplānosim kā, noorganizēsim un nodrošināsim pilnu servisu. Satiekot mūs, savai rūpes vari nolikt malā, jo mēs visu izdarīsim tava vietā! Atpūties un baudi!
Lai tā būtu dzimšanas dienas ballīte, uzņēmuma svinības, sociāla akcija vai pat pilsētas svētki! Mums viss ir pa spēkam, jo tieši tā ir mūsu misija – rūpēties par citu izklaidēm!

Pasākumu organizatori | RIVER CRUISES“Chocolate Events” ir kreatīva pasākumu un kāzu plānošanas aģentūra, kura parūpēsies par ikvienu Jums īpašu notikumu kā par karaliski gardu šokolādi 🙂 Palīdzēsim pasākumā sākot ar radošas idejas izstrādi, piemērotu vizuālo koncepciju…, aizraujošu ielūgumu izveidi, jautru un atsaucīgu māksliniecisko komandu piesaisti…, beidzot ar īpaši pārdomātu pateicības dāvanu atnākušajiem viesiem un vēl..un vēl…un vēl…

“Chocolate Events” is full service event and wedding planning agency that treasures every event as a royal piece of chocolate! 🙂

Pasākumu organizatori | RIVER CRUISES

Mēs esam pilna servisa pasākumu aģentūra, kas apvieno pieredzējušākos savas jomas speciālistus. Īstenojam Jūsu vīziju radoši, kvalitatīvi un inovatīvi. Mēs piepildām un papildinām Jūsu vīziju par plānotajiem pasākumiem un atklājam Jums vēl neapjaustās iespējas, liekot lietā radošumu, inovācijas un jaunākās tehnoloģijas.

Katram klientam tiek veltīta īpaša uzmanība un pieeja. Mūsu produkts un reklāma ir apmierināts klients, kas jūtas uzklausīts un gandarīts par sadarbību ar mums.

Pasākumu organizatori | RIVER CRUISES

„Kāzu Aģentūra” tika dibināta 2003.gada maijā kā Latvijā pirmais uzņēmums, kurš specializējās kāzu organizēšanā. Uzņēmums piedāvā pilnu servisu kāzu organizēšanā.

„Kāzu Aģentūra” ir atpazīstama ar netradicionāliem kāzu scenārijiem un individuālu pieeju katram klientam. Uzņēmums piedāvā pilnu servisu kāzu organizēšanā – visus pakalpojumus, kurus klients vēlas kāzās. Biežākie pakalpojumi ir: svinību vietas izvēle, ceremonijas vadītājs, dekorācijas, ziedi, ielūgumi, mūziķi, vakara vadītāji. Tajā pašā laikā esam vienmēr atvērti atšķirīgiem risinājumiem vai netradicionāliem kāzu pakalpojumiem. Piemēram, pirmskāzu dienās organizējam viesiem ekskursijas, kuras ir saistītas ar jauno pāri, un ir atbilstošas viesu vēlmēm.

Kopš 2007.gada kāzu aģentūra Latvijā pārstāv Zviedru kompānijas Schalins Ringar laulību un saderināšanās gredzenus.

Pozitīvisms, individualitāte, profesionālisms, inovācijas un godīgums ir galvenais spēks, lai radītu skaistas, atmiņā paliekošas kāzas.

Pasākumu organizatori | RIVER CRUISESSvinību un izklaides aģentūra. Organizējam dažāda veida pasākumus – uzņēmumu jubilejas, sporta spēles, darbinieku aktivitātes un ne tikai!

Bija tāds gadījums.
Vīrs gribēja sievai sarīkot balli džungļu stilā.
Pats devās uz džungļiem, pats salauza palmu zarus, pats ķerstīja pāvus.
Un visu vakaru nogulēja saguris uz dīvāna.
Tāda vāja balle sanāca.
Mēs esam tapēc, lai Jums ietu labāk.
Mēs visu sagādāsim – Jūs visu baudīsiet.
ĪSTĀS ATMOSFĒRAS EKSPERTI

Pasākumu organizatori | RIVER CRUISES

Piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts” sāka darboties 2006. gada rudenī, apvienojoties aktīvās atpūtas speciālistiem un komandveidošanas treneriem. Līdz šim brīdim ir īstenoti daudzi projekti un aktivitātes Latvijā, Eiropā un citur pasaulē.
Mēs specializējamies

piedzīvojumu, aktīvās atpūtas pasākumu, komandas veidošanas un attīstības treniņu, fotoorientēšanās sacensību un aktīvā tūrisma piedzīvojumu ceļojumu izveidē, vadīšanā un īstenošanā.
Mūsu spēks

ir pieredzes bagātā komanda un iedvesmojoši cilvēki, kuri savas idejas nebaidās īstenot dzīvē! Paši savu pieredzi esam uzkrājuši aktīvi darbojoties nevalistiskajās organizācijās, organizējot nozīmīgus un apjomīgus projektus, smeļoties iespaidus ceļojumos un vienkārši darot, mācoties un attīstoties.
Mūsu misija

ir “Izaugsme caur piedzīvojumu”! Uzskatām, ka katram ir iespēja atrast laiku piedzīvojumam. Atrodi arī Tu!

Pasākumu organizatori | RIVER CRUISESKāzu organizēšana ir gana komplicēts un atbildīgs uzdevums, kas norūda un vienlaikus sniedz lielu gandarījumu. Kad kāzu diena aizvadīta, savā daudzu mēnešu laikā uzkrātajā pieredzē un vērtīgos ieteikumos, ir laiks dalīties ar tiem jaunajiem pāriem, kas vēl tikai steidz plānot darbus un izmaksas, lai kāzu dienā viss izdotos kā cerēts.

 

 

 

| PASĀKUMU ORGANIZATORI – RIVER CRUISES SADARBĪBAS PARTNERI |

Top! SIA "Jaunā Vecrīga", adrese: 11. Novembra krastmala, Rīga, Latvija Tālrunis: + 371 29896138, 29224742 e-pasts: jaunavecriga@knutstyle.lv Copyright © 2016 www.rivercruises.lv.
Social Links:
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE
Facebook
Call Now
Directions