River Cruises Latvia

River Crusies Latvia партнеры

Share Button

PRIKE logoCM

«SIA PRIKE» Latvija ir pasaules vadošo alkoholisko dzērienu ražotāju DIAGEO un Moet Hennessy oficiālais izplatītājs Latvijā. PRIKE uzticas tādi zīmoli kā Johnnie Walker, Bushmills, Smirnoff, Baileys, Captain Morgan, Jose Cuervo, Gordon’s, Guinness.

     No 2010. gada 1. februāra PRIKE papildina produktu klāstu ar pasaules slaveniem zīmoliem – konjaku Hennessy, šampanieti Moët & Chandon un Veuve Clicqout, Krug, Ruinart, Dom Perignon, Glenmorangie ( viskijs), Belvedere ( degvīns), Cape Mentelle, Cloudy Bay, Green Point, Terrazas (vīni).

     Mūsu galvenais uzdevums ir piedāvāt īpašu pieredzi kopā ar lielisku kvalitāti un garšu!

Laima_logo_pngVisskaistākā pasaulē ir Mīlestība. Visspēcīgākā Visumā ir Mīlestība. Laima izvēlas Mīlestību, jo tā pasauli padara laimīgāku.  Jo vairāk mēs Mīlestību dodam, jo vairāk to saņemam. Un tikai daloties Mīlestībā mēs kļūstam bagāti un laimes enerģijas piepildīti.

Mīlestība ir Laimas šokolādes lielākā vērtība, tās neatkārtojamās garšas un smaržas galvenais noslēpums. Laimas meistari kopš 1870. gada kakao pupas no tālā Gvinejas līča Āfrikā ar Mīlestību pārvērš šokolādē, kurai pasaulē nav līdzīgas.

Reiz dāvināta  Mīlestība vienmēr atgriežas, un tieši tāpēc Laimas saldumi dzīves svarīgos brīžos palīdz izvēlēties Mīlestību, kas atver mums durvis ceļā uz laimi.

Izvēlies Mīlestību!

 logoAllFriends Studio is a photo studio that offers a wide range of options. The studio is located in Imanta and is easily accessible both by car and public transport. Studio is suitable for individual photo shoots as well as family and friends. At studio it is possible to create a different genre of photography – portraits, advertising photography, product photography, fashion photography, nude photos and other images.

The studio is designed so that both the photographer and the model here feel maximum comfortable and cozier. It is also available for professional make-up artist service, style and color consultations, so you can always look irresistable.

Draugiem.lv_logoDraugiem.lv ir tiešsaistes sociālā tīkla tīmekļa vietne, kuru 2004. gada 24. martā radīja Lauris Liberts, Agris Tamanis un Mārtiņš Pikšens. 2007. gada pavasarī draugiem.lv lietotāju skaits sasniedza 1 000 000, no kuriem vairāk nekā puse bija interneta lietotāji no Latvijas. Sociālais portāls ir pieejams 4 valodās — latviešu, krievu, angļu un ungāru.

Draugiem.lv ir vienīgais vietējais sociālais medijs ES, kura apmeklētība savā valstī ir lielāka nekā sociālajam tīklam Facebook.

knutstyle_udenszime

Biedrība „Knutstyle” ir brīvprātīga personu apvienība, kas nodibināta 2011.gada 18. maijā, lai sasniegtu statūtos noteiktos mērķus:

 

  • Organizēt pasākumus izglītības iestādēs, deju klubos, saviesīgus privātos pasākumus un labdarības pasākumus, kā arī rīkot sporta pasākumus Latvijas skolās, pilsētās, dažādās jauniešu organizācijās popularizējot veselīgu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū;
  • Popularizēt pasākumu organizēšanas kultūru Latvijā;
  • Sadarboties ar Latvijas un ārvalstu Biedrībām, uzņēmumiem, organizācijām un citiem, kas veicinātu Biedrības attīstību;
  • Dibināt kontaktus ar pasaules dīdžejiem un pasākumu promouteriem pieredzes apmaiņai;
  • Iesaistīties dažādu projektu izstrādāšanā un ieviešanā, piesaistīt sponsoru un labvēļu ziedojumus biedrības mērķu sasniegšanai.
Top! SIA "Jaunā Vecrīga", adrese: 11. Novembra krastmala, Rīga, Latvija Tālrunis: + 371 29896138, 29224742 e-pasts: jaunavecriga@knutstyle.lv Copyright © 2016 www.rivercruises.lv.
Social Links:
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE
Facebook
Call Now
Directions