Atpūtas kuģītis VECRĪGA — “Rīgas panorāmas reiss” un “Saulrieta reiss”.
No 02.05.2026. atsākas braucieni uz Mežaparku ar kuģīti AGNES.
Piestātne: 11. novembra krastmalā, pie paša Vanšu tilta, ostas pusē.
Piedāvājam atpūtas kuģus “VECRĪGA”, “MISISIPI”, “ELIZABETE”, “AGNES”, kā arī kanāla kuģīšus “AMBER RĪGA”, “AURORA”, “ANNABELLA” un “ARABELLA”, lai organizētu:
Privātās jubilejas ballītes;
Izlaiduma svinības;
Tematiskas pirms kāzu ballītes (Vecmeitu un vecpuišu ballītes);
Kāzas;
Bērnu ballītes;
Team Building (Komandas veidošanas un stiprināšanas pasākumi);
Ir iespējami maršruti, piemēram, līdz Jūras vārtiem, Doles salai, Mežaparkam, Jūrmalai, Baltai kāpai u.tml., kā arī maršrutus ir iespējams kombinēt. Piedāvajam arī ēdināšanas pakalpojumus.
Izstāstiet mums savu ideju, mēs piedāvāsim risinājumu!
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.
You can revoke your consent any time using the Revoke consent button.